KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7358377
nr 735 8377
Blandteknik
Peter Wahlbeck, "Guldkalvar", ramens innermått: 60x60, signerad Peter Wahlbeck a tergo
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 23 januari 2012
kl 18:16:44
19/1 20:28:39